Odzyskiwanie danych

Jeśli zniknęły Ci ważne pliki z pendrive, karty pamięci, zewnętrznego dysku lub z systemowego dysku, nie panikuj, skontaktuj się ze mną i zobaczymy co da się zrobić. Póki nośnik jest widoczny w komputerze, są spore szanse na odzyskanie danych, a co najlepsze, w większości przypadków mogę Ci pomóc zdalnie (przez program TeamViewer lub podobny). Natomiast jeśli system nie widzi nośnika, przykro mi to już jest uszkodzenie fizyczne, i mogę Cię skierować do specjalistycznej firmy która takim odzyskiwaniem się zajmuje (ale nie jest to tania impreza).

Nośnik zewnętrzny

zdalnie

149 PLN
 • Połączenie TeamViewer lub podobne

Nośnik wewnętrzny

zdalnie

199 PLN
 • Połączenie Teamviewer lub podobne

Dowolny nośnik

wysłany do mnie

249 PLN
 • W cenie koszt odesłania nośnika

Uszkodzenie fizyczne

zewnętrzna firma

499+ PLN
 • Od takiej kwoty zaczyna się naprawa w zewnętrznej firmie

Przetwarzanie danych

Pod tym pojęciem określiłem wszelkie operacje możliwe do wykonania na danych głównie tekstowych. Czyli jeśli potrzebujesz wprowadzić dane na stronę, zdigitalizować (nie chodzi mi tu o zeskanowanie kartki papieru do formatu graficznego, tylko o stworzenie dokumentu który możesz normalnie edytować, czyli wprost: przetworzyć z formy papierowej do formy cyfrowej), lub przeprowadzić korektę. Wprowadzanie danych oczywiście wiadomo że nie zawsze to będą tylko dane tekstowe, i zazwyczaj trzeba je jeszcze sformatować po umieszczeniu w miejscu docelowym. Finalnym produktem digitalizacji są pliki w formacie obsługiwanym przez najpopularniejsze edytory tekstu (.doc, .docx, .odt oraz bez formatowania .txt, na życzenie .pdf). Korekta merytoryczna tylko i wyłącznie tekstów związanych z informatyką i dziedzinami którymi się zajmuję na co dzień. Nie będę na siłę podejmował rękawicy w obszarach mi nie znanych, bo to mija się z celem.

Wprowadzanie danych

na stronę/do bazy danych

2
PLN
 od rekordu 
 • Rekord - czyli jeden produkt z opisem i zdjęciami

Przepisywanie danych

z maszynopisu/rekopisu

3
PLN
od strony A4
 • Strona A4 - 1800 znaków w pliku wynikowym

Przepisywanie danych

z nagrań audio

4
PLN
od strony A4
 • Strona A4 - 1800 znaków w pliku wynikowym

Korekta merytoryczna

z zakresu informatyki

7
PLN
od strony A4
 • Strona A4 - 1800 znaków w pliku wynikowym

Obróbka, konwersja plików audio/video i zdjęć

Jeśli chcesz przerobić plik z jakiegoś egzotycznego formatu na jeden z popularniejszych lub odwrotnie? Ewentualnie poprawić jakość nagrań audio lub video, delikatnie zretuszować, przyciąć  zdjęcie? Nie jestem grafikiem, nie zaprojektuję dla Ciebie fantazyjnego loga, ale znam programy i techniki które stosuje się na już istniejących multimedialnych danych. Usuwanie szumów, wyostrzanie obrazu, przycinanie, skalowanie, maskowanie, szparowanie, korekcja kolorów i jasności, usuwanie niechcianych elementów, kadrowanie, zmiana koloru elementu, optymalizacja wielkości i wiele wiele innych rzeczy to dla mnie nie nowość. Po prostu zapytaj czy jestem w stanie zrobić to co potrzebujesz.

Konwersja

zdjęć i plików audio

2
PLN
 • przy ilości powyżej 100 sztuk zniżka

Konwersja

plików video

5
PLN
 • przy ilości powyżej 50 sztuk zniżka

Obróbka

zdjęć i plików audio

10
PLN
 • przy ilości powyżej 50 sztuk zniżka

Obróbka

plików video

20
PLN
 • przy ilości powyżej 20 sztuk zniżka

Podane ceny są cenami netto do których należy doliczyć 23% podatku VAT.